INSTALACJE LPG / CNG

Tanie instalacje gazowe w Szczecinie

Gazowe instalacje samochodowe LPG/CNG

AUTO GAZ – Instalacje LPG

 Oferujemy Państwu specjalistyczne usługi w zakresie montażu instalacji LPG/CNG w większości typów samochodów. Montujemy również instalacje autogazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, a także serwisujemy większość instalacji. Od wielu lat zdobywamy doświadczenia z zakresu napraw, obsługi i montażu instalacji LPG. Do montażu oraz serwisu wykorzystujemy podzespoły znanych i cenionych producentów, dzięki czemu nasi klienci mają pewność niezawodności i długotrwałej eksploatacji.

Montaż lpg szczecin

 

Głównie współpracujemy z firma ELPIGAZ produkującą samochodowe instalacje LPG. Oferta ELPIGAZ obejmuje zarówno ofertę urządzeń przeznaczonych do najnowocześniejszych pojazdów, samochodów średniej klasy, jak i pojazdów starszych. Jednak niezależnie od wieku auta, w którym montowana jest instalacja gazowa ELPIGAZ, zawsze spełnia ona rygorystyczne wymogi jakościowe i techniczne.

Dla najlepszych modeli wtryskiwaczy i sterowników gazowych udzielana jest gwarancja sprawnego użytkowania na okres 5 lat lub 100 tys. km, co potwierdza najwyższy poziom tych urządzeń na rynku. ELPIGAZ jest wiodącym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań dla motoryzacji w zakresie instalacji, zbiorników LPG i ciśnieniowych zbiorników powietrza oraz sprężarek. Spółka od lat inwestuje w prace badawczo-rozwojowe prowadzone przez kadrę własnych specjalistów. Większość produkcji jest realizowana w oparciu o własne rozwiązania techniczne i technologiczne, z których te najważniejsze chronione są patentami w wielu krajach na świecie. To dzięki nim jakość wytwarzanych produktów jest na najwyższym światowym poziomie.

Logo_ELPIGAZ

OFERTA ELPIGAZ TO TRZY LINIE PRODUKTÓW:

stella_exlusive

EXCLUSIVE line

Linia najwyższej jakości produktów do nowoczesnych samochodów przeznaczona dla wymagających klientów. Instalacje LPG najbardziej zaawansowane technologicznie. Idealna do nowoczesnych silników 2,3,4,6,8,12 cyl. w autach średniej i wysokiej klasy. Przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów zainteresowanych najlepszymi rozwiązaniami na rynku. EXCLUSIVE Line oparta jest o elektronikę Stella EOBD w pełnym zakresie współpracującą z diagnostyką pokładową EOBD pojazdu. Ten model firma ELPIGAZ oferuje nabywcom i użytkownikom nowych samochodów, bo również oni  są skazani na kupowanie drogiej benzyny i mogą bez obaw powierzyć swoje auto w ręce specjalistów w branży autogazu.

Nowoczesna myśl techniczna umieszczona w niewielkich rozmiarów sterownikach gazowych Stella EOBD marki ELPIGAZ gwarantuje im pełną satysfakcję użytkowania najnowocześniejszych pojazdów. W tej grupie produktów jest także Stella4DPI  instalacja LPG do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (do komory spalania) wyposażonych w silniki 4 cylindrowe.

stella_comfort

COMFORT line 

Linia produktów niezawodnych, wysokiej jakości do samochodów klasy średniej i wyższej. Linia niezawodnych, wysokiej jakości instalacji autogazu. Przeznaczona jest do nowych i kilkuletnich samochodów klasy średniej i wyższej, 2, 3 i 4 cylindrowych z wtryskiem wielopunktowym z doładowaniem (turbo) oraz bez, o mocy od 20 do 200 KM. COMFORTLine to instalacje gazowe ze sterownikiem Stella POLARE gwarantującym wysoką jakość w dobrej cenie.

Linia produktów COMFORT line ma za zadanie zagwarantować bardzo dobre walory użytkowe i techniczne w samochodach, gdzie klient nie zdecydował się na najwyższą linię a, których użytkownikom zależy na dobrej jakości. Zastosowane przez firmę ELPIGAZ kompletacje produktów dają pewność nie tylko prawidłowego montażu i eksploatacji, ale również właściwej obsługi układu gazowego podczas przeglądów okresowych (zgodnie z Książką serwisową, którą otrzymuje użytkownik pojazdu po zamontowaniu instalacji autogazu).

stella_popular

POPULAR line

Linia markowych i kompletnych instalacji wtrysku gazu dla klientów szukających ekonomicznych rozwiązań. POPULARline  to instalacje sekwencyjnego wtrysku auto gazu IV generacji oparte o elektronikę Stella MARIS, do aut z wtryskiem wielopunktowym benzyny do kolektora ssącego wyposażony w katalizator i sondę lambda. Linia produktów POPULARline przeznaczona jest do starszej generacji pojazdów, do aut nie posiadających systemu diagnostyki pokładowej EOBD. Oznacza to tańsze i technicznie mniej rozbudowane funkcje użytkowe z zachowaniem ich wysokiej jakości zespołów i niezawodności eksploatacji.

OD CZEGO ZALEŻY CENA INSTALACJI LPG?

Cena instalacji zależy od typu samochodu i typu silnika oraz jakości podzespołów, a także producenta instalacji LPG. Każdy samochód traktujemy indywidualnie i staramy się dobrać podzespoły tak, aby zapewnić jak najbardziej optymalne rozwiązanie cena/jakość/rodzaj silnika.
Aby instalacja autogazu lub montaż instalacji LPG został poprawnie wykonany zgodnie z najwyższymi standardami czas montażu w zależności od rodzaju silnika wynosi ok. 1-2 dni. Na czas montażu zapewniamy samochód zastępczy.

CENNIK MONTAŻU INSTALACJI LPG

Samochody gaźnikowe    1300-1600 zł
Samochody z mono wtryskiem   1450-1750 zł
Samochody z wtryskiem dwupunktowym (w większości amerykańskie)    1800-2200 zł
Samochody z wtryskiem wielopunktowym wykonywane na instalacji podciśnieniowej     1450-2200 zł
Samochody 3-cylindrowe wykonane na instalacji wtrysku gazu     2300-3500 zł
Samochody 4-cylindrowe wykonane na instalacji wtrysku gazu     2400-4000 zł
Samochody 5 i 6-cylindrowe wykonane na instalacji wtrysku gazu     3300–5800 zł
Samochody 8 cylindrowe wykonane na wtrysku gazu    4200-6500 zł
Samochody TURBO-doładowane    3000-6500 zł
Samochody z bezpośrednim wtryskiem benzyny  (cena ustalana indywidualnie)

ROZBIEŻNOŚĆ CENOWA W DANYM SEGMENCIE WYNIKA Z RÓŻNIC MIĘDZY CENAMI PODZESPOŁÓW DANEGO PRODUCENTA INSTALACJI

Tankowanie gazu lpg

Ukryty odkręcany moduł tankowania w baku paliwa GRATIS

PRZEGLĄDY

Przede wszystkim pierwszy przegląd konieczny jest po 1000 km. Jest to przegląd bezpłatny i dotyczy kontroli parametrów pracy silnika. W trakcie tego pierwszego 1000 km instalacja LPG dociera się z samochodem i to jest dobry moment na sprawdzenie jak wszystko ze sobą współgra. Czasami jest to też moment, kiedy możemy zoptymalizować parametry współpracy systemu. Kolejne przeglądy powinny odbywać się co  10 000 km lub raz w roku. Przegląd obejmuje wymianę filtrów, weryfikację parametrów pracy auta na benzynie i na gazie, sprawdzenie wszystkich podzespołów i mocowania.

Nasze realizacje:

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o gazowej instalacji LPG lub CNG dla twojego samochodu?
Zadzwoń do nas lub skontaktuj się przez formularz na stronie kontakt.

 

Montaż LPG